O spoločnosti Tipsport

TIPSPORT SK, a.s, stávková kancelária, prevádzkuje svoju činnosť na základe licencie Ministerstva financií SR podľa zákona č. 171/205 Z. z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Hlavným predmetom jej činnosti je prevádzkovanie kurzových stávok predovšetkým na športové udalosti.

Spoločnosť TIPSPORT SK, a.s. má na slovenskom trhu už pomerne dlhé zastúpenie. Svoju prvú pobočku otvorila už v roku 1994, hoci vtedy svoju činnosť stávkovej kancelárie vykonávala pod iným názvom. Pôvodnú spoločnosť odkúpila česká spoločnosť Tipsport, ktorá patrí medzi najväčšie a najúspešnejšie stávkové kancelárie vo východnej a strednej Európe a od 01.08.2006 má táto spoločnosť zastúpenie aj na Slovensku.

Od tejto doby prešla aj spoločnosť TIPSPORT SK, a.s. radou mnohých zmien. Jednou z nich bolo aj rozšírenie svojej pobočkovej siete. K dnešnému dňu, t.j. k 01. 05. 2012 prevádzkuje táto spoločnosť celkovo vyše 700 pobočiek po celom území Slovenska, čím sa zaradila medzi najväčšie stávkové kancelárie na území Slovenskej republiky.

Táto spoločnosť sa môže popýšiť aj niektorými prvenstvami zaradenými do ponuky svojich služieb. Ako prvá stávková kancelária na Slovensku umožňovala tipujúcim tipovanie tzv. dvojtipov, ktoré pri výsledku výhra alebo remíza domáceho poskytli tipujúcemu výhru pri tipe „neprehra domáceho 10“. Taktiež ako prvá ponúkla vo svojej pobočkovej sieti možnosť tipovať na dostihy koní a chrtov.

Svojim zákazníkom okrem stability a záruky výplaty výhier ponúka vysoké kurzy stávok, širokú ponuku stávkových príležitostí či rôzne špecifické druhy stávok, ktoré zvýhodňujú stávky tipujúceho oproti bežným stávkam. Neprináša však len klasický štandard služieb pre svojich zákazníkov, ale snaží sa o rozšírenie služieb a bonusov pre zákazníkov tak, aby táto spoločnosť obstála v konkurenčnom boji. Minulý rok prešla celá pobočková sieť zmenou programového vybavenia, vďaka ktorej TIPSPORT SK, a. s. realizuje svoju činnosť prostredníctvom najmodernejšieho stávkovacieho systému.

V marci roku 2009 bol pre zákazníkov spustený nový bonusový systém Tipkonto, ktorý pre pravidelných zákazníkov okrem výhier zo stávok prináša množstvo výhod, z ktorých si môžu tipujúci vyberať podľa svojho uváženia. Tento systém umožňuje majiteľom čipovej Tipkarty čerpať rôzne bonusy a výhody, vyberať si darčeky či zúčastňovať sa súťaží.

Ďalším krokom v roku 2009 bolo spustenie internetového tipovania, čím spoločnosť TIPSPORT SK, a.s. rozšírila portfólio svojich služieb a prispôsobila sa tak novo vznikajúcim potrebám trhu. Zároveň je pre zákazníkov pripravená rada ďalších bonusov tak, aby tipovanie v spoločnosti TIPSPORT SK, a.s. bolo pre nich vždy novým zážitkom a prekvapením, a aby táto spoločnosť aj naďalej napredovala vo svojej činnosti.